Анджей Дуда візьме участь у 48 Всесвітньому економічному форумі
https://fakty.ictv.ua/wp-content/uploads/2017/01/23/744002_main.jpg

Анджей Дуда візьме участь у 48 Всесвітньому економічному форумі

Під час перебування у Давосі президент Польщі візьме участь у багатьох офіційних зустрічах на вищому рівні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сьогодні, 23 січня, президент Польщі Анджей Дуда вилітає до Швейцарії на 48 Всесвітній економічний форум. Під час перебування у Давосі, що триватиме до п’ятниці, польський президент візьме участь у багатьох офіційних зустрічах на вищому рівні. Запланований також ряд бесід у неофіційній обстановці.

Очільник кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський повідомив, що сьогодні ввечері Анджей Дуда візьме участь у саміті найважливіших гостей Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

“Це закрита зустріч у колі особливо важливих осіб або урочистий обід, що насправді є відкриттям Економічного форуму. На цій зустрічі будуть присутні інтронізовані глави держав – Нідерландів, Іспанії, Йорданії, а також президенти, прем’єр-міністри. Польщу представлятиме президент Анджей Дуда. І це буде перша можливість для неформальних перемовин, оскільки, як відомо, Давос – це, перш за все, кулуари і особисте спілкування”, – сказав Щерський.

У програмі перебування президента Польщі в Давосі: участь у дискусіях про значення і роль Центральної Європи, а також про розвиток європейської інфраструктури. Крім того, Анджей Дуда стане учасником закритої дискусії на тему Близького Сходу, закритої зустрічі з головою правління Google, а також почесним гостем заходу, організованого одним з найбільших польських банків Pekao SA.

У 48 Всесвітньому економічному форумі візьмуть участь приблизно 3 тисячі політиків, підприємців, представників фінансових і неурядових організацій. Серед запрошених – президент США Дональд Трамп, канцлер Німеччини Анґела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей. У Давос приїде також прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький і голова Національного банку Польщі Адам Ґляпінський.

Україну під час зустрічі у Давосі представлятиме президент Петро Порошенко.