Антоні Мацєревич наголосив на лицемірстві та ілюзії політики Путіна
http://www.polradio.pl/a4461d50-b464-4380-bff8-30cff0cd176b.file

Антоні Мацєревич наголосив на лицемірстві та ілюзії політики Путіна

Екс-міністр оборони сказав, що Путін використовує політику повернення до «традиційних цінностей» для своїх імперських завоювань. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Віце-голова партії Право і справедливість, екс-міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич, виступаючи у Католицькому університеті Америки (англ. The Catholic University of America, CUA) наголосив, що НАТО – це альянс, що ґрунтується на системі християнських цінностей.

Говорячи про загрози для єдності Північноатлантичного альянсу, з одного боку, Антоні Мацєревич наголосив на секуляризації, як сказав «культурі смерті» на Заході Європи, а з іншого боку, на реалістичній, конкретній військовій загрозі, яку становить для єдності Заходу агресивна політика Росії на її кордонах, наприклад щодо Грузії та України.

«Тому потрібно показувати спільні інтереси цих держав, яким насправді загрожує небезпека: від Південної Кореї до Ізраїлю та Польщі. Як сказав політик, потрібно розуміти, що у цьому наші інтереси спільні і їх потрібно спільно захищати.

Антоні Мацєревич звернув увагу на лицемірство путінської політики повернення до «традиційних цінностей».

«Все це обман, все це несправжнє і не має нічого спільного з правдою. Цар Алєксандр І також наголошував на „традиційних цінностях” захисту православ’я для виправдання своїх імперських завоювань. Нині Путін оголошує про повернення до „традиційних цінностей”, підтримуючи водночас одного з найжорстокіших диктаторів у сучасному світі, яким є Башар аль-Асад», – сказав Антоні Мацєревич.