Дослідження: Польські фірми щораз частіше зазнають кібератак
http://biz.liga.net/upload/iblock/571/5718eea5be026cb11549b0df6d5f2c1b.jpg

Дослідження: Польські фірми щораз частіше зазнають кібератак

У 2017 році на чотири з п’яти компаній у Польщі була здійснена щонайменше одна кібератака. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Торік чотири з п’яти польських компаній повідомили щонайменше про одну здійснену на них кібератаку. Про це йдеться у доповіді консалтингової компанії KPMG. Одна третя фірм анкетованих підприємців наголошує на збільшенні числа подібних атак.

Водночас компанії високо оцінюють рівень свого захисту та безпеки. Фірми мають також намір інвестувати у збільшення розуміння працівників щодо кіберзагроз. Як наголошує директор з питань кібербезпеки в KPMG Міхал Курек, анкетовані спеціалісти з питань електронного захисту найбільше побоюються гакерських атак, так званого шкідливого програмного забезпечення, слабкості людського фактора та атак на програми.

Одна з десяти компаній має окремого співпрацівника, котрий відповідає за кібербезпеку. У решти фірм за це відповідає директор, або працівники IT-відділів.

Серед проблем, що негативно впливають на посилення безпеки, є відсутність кваліфікованих працівників. Про цю проблему заявляє приблизно половина опитаних.