«GPC»: в Брюсселі відбудеться конференція, присвячена кібербезпеці
http://www.ik.org.pl/wp-content/uploads/logo_cybersec_final_en_jednolite-01-01.png

«GPC»: в Брюсселі відбудеться конференція, присвячена кібербезпеці

У заході, організованому Інститутом Костюшка, візьме участь понад 200 учасників. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Вже у вівторок у Брюсселі відбудеться конференція CYBERSEC – Brussels Leaders’ Foresight, про що пише «Gazeta Polska Codziennie». У заході, організованому Інститутом Костюшка, візьме участь понад 200 учасників. Серед них – представники адміністрації ЄС, міжнародних організацій, експертних осередків та глобальних лідерів у галузі ІТ.

Ця подія є першою міжнародною версією Європейського форуму кібербезпеки, в якому щороку бере участь понад 1000 осіб з усього світу. Під час неї буде розглянуто найважливіші рекомендації з форуму CUBERSEC, який торік відбувся в Кракові.

Як зазначає Інститут Костюшка, поточний рік є надзвичайно важливим з огляду на формування європейської політики в сфері кібербезпеки. В травні минає термін введення країнами-членами ЄС у дію директиви NIS, тобто директиви Європейського парламенту і Європейської ради щодо заходів, покликаних сприяти високому рівневі спільної безпеки мереж та інформатичних систем на території Європейського Союзу; в Європарламенті триває праця над пакетом кібербезпеки, а Єврокомісія розробляє директиви у сфері протидії дезінформації.