Кадиров похвалив Польщу за закон про Інститут національної пам’яті
http://external.polskieradio.pl/files/b74742fd-07ef-4d0d-a92c-bf9c1657ff4f.file

Кадиров похвалив Польщу за закон про Інститут національної пам’яті

Очільник Чеченської Республіки і вірний союзник Владіміра Путіна заявив, що Польща слушно “заборонила бандерівську ідеологію”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Чеченської Республіки і вірний союзник Владіміра Путіна – Рамзан Кадиров – похвалив Польщу за новелізацію закону про Інститут національної пам’яті. На його думку, Польща слушно “заборонила бандерівську ідеологію”. Кадиров оприлюднив свою думку про це в мобільному месенджері Telegram. Як вважає лідер Чечні, польський Сенат ухвалив закон, що забороняє “ідеологію Бандери”. “США, Україна та Ізраїль відчули себе ображеними з приводу цього закону і в його схваленні почали обвинувачувати Росію та дипломатів нашої держави. Російські дипломати справді дуже сильні, та в цьому вони не винуваті і не варто перекладати на когось вину за боротьбу з героїзацією нацистів”, – написав Кадиров.

Чеченський очільник оцінює, що Польща змагається з наслідками втручання держав, які підтримують демократію в інших країнах. “Ці країни, підтримуючи революцію в Україні, представляли її як захист інтересів українського народу, а в кінцевому підрахунку це був хаос, руйнування, анархія та нацистська ідеологія. Це стосувалося не лише України, але й її сусідів. „Бандерівські настрої” стали небезпечними для Польщі”, – ствердив Кадиров.

Президент Чеченської Республіки нагадав, що Росія багато разів остерігала і закликала Європу не забувати, якою була ціна перемоги над Третім Рейхом. «Руйнування пам’ятників солдатам, глузування і залякування ветеранів залишило свій слід. Злобна усмішка нацизму загрожує Європі», – написав він. Рамзан Кадиров також зазначив, що «переписування історії не поборе ідеологію Бандери». На його думку, взамін треба дати людям іншу ідеологію. “Ідею можна вбити лиш іншою ідеєю», – оцінив глава Чечні. Жорсткі обмеження, покарання та переслідування небагато допоможуть, якщо надалі триватиме агресивна закордонна політика стосовно тих, хто врятував світ від фашизму”, – закінчив Кадиров.