Кшиштоф Щерський зустрівся зі спеціальним представником США з питань України
https://imagecdn3.luxnet.ua/tv24/resources/photos/news/610x344_DIR/201711/894819.jpg?201711181810

Кшиштоф Щерський зустрівся зі спеціальним представником США з питань України

Голова Кабінету президента Польщі поговорив у Варшаві з Куртом Волкером про війну на сході України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський зустрівся у середу, 7 березня, зі спеціальним представником США з питань України послом Куртом Волкером. Як президентський міністр інформував раніше, темами зустрічі є регіональна безпека, з особливим наголосом на конфлікті на сході України.

Після розмови з Волкером ще у середу голова Кабінету президента Польщі відбуде до США. У четвер у Вашингтоні Щерський зустрінеться з представникам Державного департаменту США та радниками американського президента у Раді національної безпеки.

«Крім безпекових питань у перспективі цьогорічного саміту НАТО, розмова буде також стосуватися польсько-американського двостороннього співробітництва та актуального стану відносин на лінії Вашингтон-Варшава», – поінформував президентський міністр.

Під час свого перебування у Вашингтоні голова Кабінету президента Польщі візьме також участь у семінарі, присвяченому проекту Трьох морів (Тримор’я), зорганізованому консервативним аналітичним центром The Heritage Foundation.

У п’ятницю у Нью-Йорку Кшиштоф Щерський зустрінеться з представниками держав-членів Ради безпеки ООН, аби обговорити тематику та завдання дискусії на високому рівні, яку Польща має намір зорганізувати у травні під час свого головування у роботі РБ ООН.

Нагадаємо, 1 січня Польща на два роки стала непостійним членом у Раді безпеки. Місячне головування у Раді Польща буде здійснювати у травні 2018 року і, ймовірно, у другій половині 2019 року.