Міністр Яцек Чапутович представляє Польщу в РБ ООН
https://image.112.ua/original/2015/05/26/164200.jpg

Міністр Яцек Чапутович представляє Польщу в РБ ООН

У Нью-Йорку розпочинається засідання Ради Безпеки ООН у справі Афганістану та Центральної Азії. На зустрічі Польщу представлятиме міністр закордонних справ Яцек Чапутович. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Це засідання скликав Казахстан, який головує у Раді Безпеки у січні. Ситуація в Афганістані була однією з головних тем, позавчорашньої розмови президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва з Дональдом Трампом у Білому Домі. Нинішній президент США кілька місяців тому прийняв рішення про збільшення кількості американських сил в Афганістані, він визнав, що 11 тисяч солдатів це занадто мало.

Минулими вихідними Афганістан відвідала місія Ради безпеки, яка ствердила, що хоча у справі стабілізації цієї країни досягнуто певного поступу, проте його тривалості загрожує конфлікт, який все ще триває.

Члени місії вирішили, що одним із способів закінчити цей конфлікт можуть бути безпосередні розмови між урядом та збройною опозицією.

Учора Посол Сполучених Штатів Америки при ООН Ніккі Гейлі сказала, що влада Афганістану все ближче до початку перемовин з талібами. Ніккі Гейлі заявила, що уряд в Кабулі повідомляє про поступки з боку талібів і висловила переконання, що це заслуга нової американської стратегії в Афганістані.