МВСіА: 89% поляків вважає Польщу безпечною країною
http://www.polradio.pl/12d213e1-5297-4691-8ff8-9c151301c4ae.file
Warszawa, 24.03.2016. Minister spraw wewnêtrznych i administracji Mariusz B³aszczak podczas konferencji prasowej dot. ustawy antyterrorystycznej w MSWiA, 24 bm. Minister poinformowa³, ¿e miêdzyresortowy zespó³ przyj¹³ robocz¹ wersjê projektu tej ustawy. (zuz) PAP/Rafa³ Guz ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. B³aszczak: przyjêto roboczy projekt ustawy antyterrorystycznej***

МВСіА: 89% поляків вважає Польщу безпечною країною

За словами міністра внутрішніх справ Польщі, торік значно збільшився відсоток розкриття злочинів у Польщі. 89% поляків вважає, що Польща – це безпечна країна. Це заслуга поліції та їхньої щоденної служби. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На цьому у понеділок, 8 січня, наголосив міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Блащак під час наради очільників поліції у Вищій школі поліції в місті Щитно.

Під час зустрічі обговорено найважливіші питання, пов’язані з роботою поліції у Польщі, підбито підсумки минулого року та представлено пріоритети на 2018 рік.

За словами Блащака, добра оцінка поліції – це результат програм уряду та Міністерства внутрішніх справ та адміністрації. Протягом двох років у країні була відкрита 71 поліцейська дільниця, що була закрита, за його словами, попередньою владою.

Маріуш Блащак зазначив, що число кримінальних злочинів у 2017 році становило 490 тисяч, а у 2016 році – 519 тисяч. Розкриття усіх злочинів торік склало 72,6%. Це на 5% більше, ніж у 2016 році. Міністр зазначив, що це добра тенденція, яка свідчить про професіоналізм польської поліції.

Він повідомив, що діяльність уряду має забезпечити гідні умови служби поліції. Це, зокрема, програма модернізації служби на 2017-2020 роки на суму понад 9 млрд злотих. Рушила також пілотна програма відеокамер на уніформах поліції – у столиці, а також на Підляшші та у Нижньосілезькому воєводстві.

Водночас за словами головного коменданта поліції інспектора Ярослава Шимчика, минулий рік став у Польщі наступним роком зменшення злочинності. За словами чиновника, торік було менше розбоїв, побиттів, крадіжок та знищення майна.