МЗС Польщі стурбоване маршем у Львові
http://external.polskieradio.pl/files/84a6ddc7-b7a7-4ab6-aaba-3772e56cf250.file

МЗС Польщі стурбоване маршем у Львові

Польська дипломатія вважає, що такого типу події можуть спричинити непотрібну напруженість між громадянами обох країн. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністерство закордонних справ Республіки Польща зі стурбованостю відзначило хід демонстрації, що її організував Національний корпус під гаслами «Львів не для польських панів» та «кому належить Львів».

Такого типу події можуть спричинити непотрібну напруженість між громадянами обох країн, – зазначило Міністерство в оприлюдненому у вівторок комюніке.

МЗС Польщі висловило також стурбованість загостренням наративу деяких політичних кіл України щодо Польщі та поляків. Відомство підкреслило, що Польща багато років підтримує Україну як у політичному та оборонному аспектах, так і в економіці (включаючи енергетику).

У цьому контексті Міністерство закордонних справ висловлює надію на те, що українська влада відсторониться від поглядів, представлених організаторами маніфестації у Львові та пов’язаними з ними колами.

Міністерство закордонних справ ще раз підкреслює свою готовність до подальшого діалогу з правових питань, що випливають з минулого.