МЗС Польщі: Вибори в Криму не можуть вважатися законними
http://external.polskieradio.pl/files/bf1032a5-3331-4525-b5ef-3079442d884a.file

МЗС Польщі: Вибори в Криму не можуть вважатися законними

У Варшаві наголосили на підтримці територіальної цілісності України та визнанні Криму частиною української держави. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Ми виступаємо за повагу до територіальної цілісності України та визнаємо Крим частиною української держави; це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені владою Російської Федерації, не можуть вважатися законними», – наголосило у неділю, 18 березня, Міністерство закордонних справ Польщі.

«МЗС Республіки Польща нагадує, що Польща, спільно з цілою трансатлантичною спільнотою, рішуче виступає проти дій Росії щодо України», – наголошено у заяві.

«Ми виступаємо за повагу до територіальної цілісності України та визнаємо Крим частиною української держави. Це також означає, що президентські вибори на півострові, поведені РФ, не можуть вважатися законними», – наголосили в МЗС Польщі.

Після обробки 99,5% бюлетенів чинний президент Росії Владімір Путін отримує 76,65% голосі на президентських виборах у цій каїні.

Часткові результати голосування вказують на те, що кандидат від Комуністичної партії Павєл Ґрудінін посів другу сходинку з підтримкою 11,81%. На тертій сходинці – Владімір Жиріновський, за якого свої голоси віддали 5,6% росіян. На четвертому місці – Ксєнія Собчак, яку підтримали 1,6% виборців Росії.