Ніякого перезавантаження взаємин із Москвою не буде
https://zbruc.eu/sites/default/files/images/2018/03/z1519980021a14i.jpg

Ніякого перезавантаження взаємин із Москвою не буде

Кожна підтримка для прозахідного курсу України стає фундаментом суперечки з Росією, – наголошує Пшемислав Журавський вель Ґраєвський. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Ніякого перезавантаження взаємин із Москвою не буде, – говорить у виданні «Dziennik Gazeta Prawna» член політичного кабінету міністра закордонних справ Пшемислав Журавський вель Ґраєвський.

Політолог наголошує, що найкращі взаємовідносини Заходу з Росією були в Ялті, і вони ніколи не повинні повторитися. Експерт вказує, що Росія втратила репутацію гідного довіри партнера, серед іншого, через газові війни з Україною.

Пшемислав Журавський вель Ґраєвський говорить про історичний спір між Польщею та Україною, але водночас вказує, що разом із тим ми маємо справу з інтенсивним пожвавленням конкретної співпраці, починаючи від створення Польсько-українсько-литовської бригади, навчання української армії, проекту спільного танка, співпраці в секторі транспорту до поставок газу в час, коли Ґазпром відрізав Україну від свого постачання.

Кожна підтримка прозахідного курсу України стає фундаментом суперечки з Росією, – вказує політолог.