Погляди Польщі і США в ключових елементах міжнародної політики збігаються
https://day.kyiv.ua/sites/default/files/styles/460-news/public/news/27012018/125.jpg?itok=sTdk0MYr

Погляди Польщі і США в ключових елементах міжнародної політики збігаються

Президент Польщі Анджей Дуда і державний секретар США Рекс Тіллерсон розмовляли, зокрема, про ситуацію в Україні та про санкції відносно Росії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Після повернення зі Всесвітнього економічного форуму, що відбувався у Швейцарії, президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. Їхня розмова показала, що погляди Польщі і США в ключових елементах міжнародної політики збігаються, – заявив глава кабінету польського президента Кшиштоф Щерський.

Зустріч у Бельведерському палаці в п’ятницю ввечері тривала приблизно годину. Президент Анджей Дуда та очільник американської дипломатії Рекс Тіллерсон обговорили ситуацію у світі та регіоні і питання двосторонньої співпраці. Політики узгодили план дій на найближчий період стосовно спільних економічних і політичних проблем, зокрема в сфері міжнародної безпеки. За словами міністра Кшиштофа Щерського, незабаром можна очікувати чергових польсько-американських розмов, що затіснюватимуть партнерство.

Президент Польщі і державний секретар США розмовляли також про ситуацію в Україні та про санкції відносно Росії. Кшиштоф Щерський повідомив про чітку підтримку американської адміністрації для проекту Тримор’я.

У суботу вранці державний секретар США Рекс Тіллерсон зустрівся з прем’єр-міністром Матеушем Моравєцьким та міністром закордонних справ Яцеком Чапутовичем.