Польський «Карітас» збирає продукти для нужденних
http://credo.pro/wp-content/uploads/2015/01/caritas.png

Польський «Карітас» збирає продукти для нужденних

20 тис. волонтерів у п’ятницю і суботу чекають на продукти з довготривалими термінами зберігання і солодощі для дітей. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У магазинах всієї Польщі триває 14 Загальнопольський збір продовольства «Карітас» під гаслом «Так, допомагаю!». 20 тис. волонтерів у п’ятницю і суботу чекають на продукти з довготривалими термінами зберігання і солодощі для дітей. Ці дари нужденні отримають ще перед Великоднем.

Бартломєй Куліш, координатор програм продовольчої допомоги «Карітас Польща», розповідає, що зібрані зараз борошно, цукор, макарони, рис, кукурудзяні пластівці, олія, консерви, чай і солодощі необхідні для того, аби приготувати пакунки для нужденних. Частина з них надійде до дитячих будинків, їдалень для бідних і пунктів допомоги «Карітас».

Багато з тих, хто приносить дари, підкреслюють, що колись їм також може знадобитися чиясь допомога, тому зараз вони вирішили підтримати інших. Дехто спеціально купує більше продуктів та заповнює кошики з логотипом акції. Хтось приносить по кілограму цукру, борошна і найбільш необхідних продуктів.

Нужденних можна також підтримати, висилаючи смс-повідомлення зі словом «PACZKA» на номер 72052. Ціна такого повідомлення 2,46 злотих з ПДВ.

Попереднього разу, в грудні, у понад двох тисячах магазинів вдалося зібрати близько 500 тонн продуктів, які надійшли до 50 тисяч самотніх батьків, бездомних, хворих і багатодітних родин.