Президент Анджей Дуда закликав вшановувати 100-річчя незалежності Польщі
http://monitor-press.info/images/INFO/2017/03mar/22/Duda-Q.jpg

Президент Анджей Дуда закликав вшановувати 100-річчя незалежності Польщі

Очільник Польщі наголосив на важливості місцевих ініціатив у роковини виборення незалежної держави. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда взяв участь у відкритті виставки «Незалежна. Батьки Незалежності» в місті Цєхоцінек у Куявсько-Поморському воєводстві на півночі Польщі. Очільник держави поклав також квіти при пам’ятнику Ромуальдові Трауґутту, що був останнім лідером Січневого повстання і став символом цього зриву 155 років тому.

При цій нагоді глава Польщі сказав про прагнення, щоб поляки пам’ятали про місцевих героїв, які мали свій внесок у виборення незалежності 1918 року. За словами президента Анджея Дуди, молодь повинна вивчати історію життя своїх героїв, і для цього необхідна активність на місцевому рівні. «Я закликаю самоврядну владу, щоб такі місцеві виставки, які вшановують 100-річчя повернення незалежності та інші ініціативи – пам’ятники, вулиці, – щоб їх було якнайбільше. Щоб усі в Польщі відчули, що 100 років від виборення незалежності це для нас надзвичайно важливий момент, що це велика річ – мати батьківщину», – сказав президент Польщі Анджей Дуда.

У вівторок 23 січня президент Польщі Анджей Дуда візьме участь у 48 Світовому економічному форумі в Давосі у Швейцарії.