Президент Польщі заявив, що пишається введенням програм для сімей
http://external.polskieradio.pl/files/bb796c16-dbc7-4df5-9d41-ebd442b57c0b.file

Президент Польщі заявив, що пишається введенням програм для сімей

У понеділок 19 березня президент Анджей Дуда відвідав місто Хощно в Західнопоморському воєводстві (північно-західна Польща). про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

При нагоді зустрічі з жителями міста Хощно в Західнопоморському воєводстві президент Анджей Дуда заявив, що держава повинна підтримувати багатодітні сім’ї. Польський очільник звернув увагу на значення реалізованих останнім часом у Польщі соціальних програм.

«Я радий, що ваше зусилля, щоденну важку працю, тепер підтримує позиція державного правління», – сказав президент Польщі Анджей Дуда. Глава держави зазначив, що метою соціальних програм польського уряду, таких як «Родина 500 плюс» (тобто фінансової допомоги на другу і кожну наступну дитину в сім’ї – ред.), є зміцнення польських сімей. За словами президента, він хотів би також, щоб почала діяти добре підготовлена програма «Квартира плюс».

Очільник Польщі заявив, що він очікує введення в дію програм для регіонів, у яких колись (у період Польської Народної Республіки перед 1989 роком – ред.) діяли Державні сільські господарства. Над відповідними пропозиціями працює Міністерство сільського господарства і розвитку села і невдовзі вони будуть запроваджені. Як повідомив президент Анджей Дуда, їх метою є врівноважений розвиток Польщі.