Роль російських спецслужб у антипольських та антиукраїнських провокація
https://informator.news/wp-content/uploads/2018/01/seim-1200x750.jpg

Роль російських спецслужб у антипольських та антиукраїнських провокація

Сьогодні, 22 березня, у Сеймі РП відбудеться засідання Комісії у справах спеціальних служб. Зокрема буде обговорюватися роль російських спецслужб у антипольських та антиукраїнських провокаціях в Україні та Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на газету “Наш Вибір”.

Під час засідання польські депутати будуть говорити також про дезінформаційну кампанію, яка проводиться у обох країнах, у тому числі про «спричинення та поглиблення антипатії щодо громадян України» як елементу гібридної війни. Проблему мають прокоментувати голови Агенства внутрішньої безпеки, Агенства розвідки, Військової контррозвідки та Служби військової розвідки.

Як повідомляють на сайті «Нашого слова», на плановане засідання свій звіт передало Об’єднання українців у Польщі. У документі «Українська меншина та мігранти з України в Польщі – аналіз дискурсу» представники організації зібрали дані про злочини проти українців (як громадян Польщі, так і імігрантів) на ґрунті національної нетерпимості, випадки мови ненависті в інтернеті, нищення місць української пам’яті та інше. Цей звіт ілюструє ситуацію українців у Польщі з 2014 по 2017 рік.

Особливу увагу в звіті ОУП присвячено новому феномену в польському суспільстві – наростанню протягом останніх трьох років атмосфери загрози з боку України та мігрантів/робітників з України. Особливо це стосується свідомого поширення негативної інформації, що впливає на ставлення до українців. Така практика призвела до формування нового негативного напрямку в суспільній дискусії щодо України, української меншини і громадян України, які працюють у Польщі.

Важливою частиною звіту є аналіз польського Інтернет-простору з точки зору опублікованої інформації, щодо України, мігрантів та меншини.

Завантажити звіт «Українська меншина та мігранти з України в Польщі – аналіз дискурсу».