Росте коаліція проти Nord Stream 2
http://external.polskieradio.pl/files/88a54996-c939-46a3-be0e-30ad074b2a40.file

Росте коаліція проти Nord Stream 2

«Gazeta Polska Codziennie» наголошує, що дедалі більше політиків вбачає загрозу в реалізації інвестиції Путіна. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Росте коаліція проти Nord Stream 2, – повідомляє «Gazeta Polska Codziennie». Польща, яка виступає проти цієї інвестиції, може розраховувати на групу британських політиків, котрі в спеціальному листі попереджають міністра закордонних справ Великої Британії Джонсона про те, що проект може стати інструментом шантажу щодо союзників із Центральної Європи.

Видання нагадує, що віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович назвав проект політичним, який ділить Європу, і який Росія використовує, щоб покарати Україну. Шефович вказав на парадокс, пов’язаний із цим проектом. З одного боку ЄС допомагає Україні стати на ноги, дає мільярди євро підтримки, а з другого – підтримує інвестицію, яка відбирає в України два мільярди доларів транзитних зборів.

Голос британських парламентаріїв – це чергове попередження перед реалізацією інвестиції Путіна. У США свій спротив проти будівництва газопроводу висловлюють як республіканці, так і демократи. Дедалі більше політиків вбачає загрозу в Nord Stream 2, – наголошує «Gazeta Polska Codziennie».