Розпочався набір на XXVIII Східну літню школу Варшавського університету
http://naszwybir.pl/wp-content/uploads/2018/03/sew3-702x336.jpg

Розпочався набір на XXVIII Східну літню школу Варшавського університету

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує набір на XXVIII Східну літню школу – 2018. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на газету “Наш Вибір”.

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує набір на XXVIII Східну літню школу – 2018. Школа відбудеться 28 червня – 28 липня 2018 р. За матеріалами studium.uw.edu.pl

Умови участі:

1. Східна літня школа відбудеться 28 червня – 28 липня 2018 р. у Варшаві.

2. Школа проводиться для студентів із країн Східної Європи, Балкан, Центральної Азії та Кавказу. Мета проведення – можливість ознайомлення із ситуацією в науковій галузі, знайомство з новим оточенням і видатними вченими, оцінка ресурсів польських архівів і бібліотек. Школа не надає можливості для самостійної дослідницької діяльності, а тільки готує студентів до майбутнього тривалішого навчального візиту в Польщі.

3. Повноправними учасниками школи можуть бути виключно іноземці, випускники вищих навчальних закладів, які проводять власні наукові дослідження і не досягли 35 років.

4. Кандидати повинні володіти двома мовами школи, якими проходитимуть лекції, польською та англійською, на рівні, достатньому для розуміння занять та участі в них.

5. Перевага буде надаватися кандидатам, спеціалізацією яких є історія та сучасність Східної Європи, особливо XIX–XXI ст., а також період краху комунізму і трансформації країн регіону.

6. Програма школи складається з циклу лекцій і семінарів (один семінар на вибір, відповідно до тем, наукових зацікавлень і досліджень учасників школи) та навчальних турів щодо історії мистецтва і культури, а також включає презентації інституцій, архівів і наукових бібліотек.

Учасники, які виконають всі визначені програмою вимоги, отримають диплом Східної літньої школи.

7. Кандидати, які дотримаються основних умов повноцінної участі, можуть подавати заявку на фінансування, щоб покрити повністю або частково (залежно від країни походження) вартість перебування в школі (готель, харчування, лекції, матеріали, навчальні тури).

Документи:

1. Кандидатам необхідно надіслати  на адресу [email protected] такі документи:
– заповнена анкета школи (можна завантажити тут),
– заява про прийняття з описом робіт і наукових інтересів, а також темою реферату,
– резюме (curriculum vitae) з фотографією,
– перелік всіх наукових публікацій,
– два відгуки дослідників проблематики, якою займається кандидат (бажано одна з Польщі),
– копія диплому про закінчення вищого навчального закладу.

2. Термін надсилання комплекту документів закінчується 20 травня 2018 р.

3. Будуть розглядатися тільки заявки з повним комплектом документів. Заяву та анкету необхідно подавати польською мовою, а резюме – англійською.

Запрошення:

Кандидати, які пройшли відбір до школи, отримають офіційне персональне запрошення, видане Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету, приблизно 30 травня 2018 р., про що будуть повідомлені польські консульства.