У Білостоцькій політехніці розпочав роботу Академічний легіон
http://external.polskieradio.pl/files/5c057cd8-d677-45cf-93b3-8cbdcf92ec5b.file

У Білостоцькій політехніці розпочав роботу Академічний легіон

Це програма теоретичної та практичної військової підготовки студентів, запропонована Міністерством національної оборони. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Пілотна програма «Академічний легіон» розпочала свою роботу в Білостоцькій політехніці. Це ідея теоретичної та практичної військової підготовки студентів, запропонована Міністерством національної оборони.

До участі в програмі зголосилося 120 студентів. Їхні мотивації були різними: «Зрілий дорослий чоловік повинен, по-перше, вміти стріляти, а, по-друге, знати, в кого він стріляє. А також я можу дізнатися, як функціонують військові організації, поспілкуватися з солдатами», – розповідає один зі студентів. Натомість серед учасників програми не бракує і дівчат: «Я хотіла піти до військового вишу, але не пройшла за конкурсом. Тож дійшла висновку, що це чудова нагода, аби розвивати свої захоплення».

Подібні заняття відбуватимуться у Білостоцькому університеті. В цілій Польщі в даній пілотажній програмі візьме участь близько 60 вишів.