У Польщі оголошено найпопулярніші імена 2020 року
ілюстраційне фото pixabay.com /CCO public/ Virvoreanu Laurentiu

У Польщі оголошено найпопулярніші імена 2020 року

Повний список імен, які минулого року користувалися великою популярністю серед поляків, доступний на сайті DANE.gov.pl. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Зузанна, Юлія, Антоні – це найпопулярніші імена, які в 2020 році поляки давали своїм новонародженим дітям. Про це повідомив у середу Департамент сприяння цифровій політиці у Канцелярії голови Ради міністрів. Повний список імен, які минулого року користувалися великою популярністю серед поляків, доступний на сайті DANE.gov.pl.

Серед жіночих імен найбільшою популярністю користувалися: Зузанна та Юлія. Ці імена посіли перше місце ex aequo, кожне з них минулого року надано 7351 дівчинці.

Зофія стала другою – це ім’я отримали 7 073 дівчинки. Як зазначається в повідомленні, Зофія була популярнішою в 2020 році, ніж роком раніше. Подіум закриває Ганна — це ім’я дали 6665 дівчатам. У 2019 році місце Ганни займала Мая.

У першу десятку жіночих імен у Польщі також увійшли Мая, Лєна, Аліція, Олівія, Лаура та Марія. Наступні місця посіли такі імена, як Поля, Амелія, Емілія та Антоніна.

Серед чоловічих імен лідирує Антоні. У 2020 році це ім’я отримали 8368 хлопчиків. Цікаво, що за даними Департаменту сприяння цифровій політиці у Канцелярії голови Ради міністрів, це ім’я також було лідером за популярністю у попередні роки: у 2019, 2018, 2017 та 2016 роках.

На другому місці у 2020 році був Ян, – так названо 7658 хлопчиків, а на третьому — Алєксандер із рахунком 7165.

У першу десятку також увійшли Якуб, Францішек, Шимон, Філіп, Міколай, Лєон і Станіслав. Далі були популярні такі імена, як Войцєх, Адам, Кацпер і Тимон.

Серед рідкісних імен, у випадку дівчат, – це були: Рамона, Консуела та Еулалія. Що стосується хлопчиків, – це були імена: Йошко, Збишко та Гіполіт.

PolskieRadio24.pl/Л.І.