У Польщі відкривають цикл концертів «100 років незалежності»
http://external.polskieradio.pl/files/46a06f69-d241-45b6-a77d-c43a64f2ec8c.file

У Польщі відкривають цикл концертів «100 років незалежності»

Цьогорічний концертний цикл Королівського замку у Варшаві присвячений ювілеєві повернення незалежності Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Учасники першого концерту (в неділю 4 лютого), присвяченого 100-річчю незалежності Польщі – хор та оркестр Національого форуму музики під дирекцією Аґнєшки Франкув-Желязни.

Віце-директор Королівського замку у Варшаві Зємовіт Козьмінський звернув увагу, що роковини повернення незалежності держави – це незвичайна подія. «У цій річниці наша участь є дуже активною, не лише музично, тобто у формі циклу концертів, але й за допомогою дуже серйозної виставки „Знаки свободи”, що буде відкрита в листопаді. А також численних освітніх заходів», – сказав Зємовіт Козьмінський.

На першому концерті прозвучать твори сучасних варшавських композиторів, що з’явилися в продажі 19 січня. Їх випустив Національний форум музики. «Програму складуть композиції молодих варшавських композиторів. Тобто, звісно, вони не пам’ятають моменту повернення незалежності. Для нас це символ і, я думаю, Варшава і Королівський замок також є такими символами», – розповіла організаторка концертів Алєксандра Бушта-Бонк.

Наступний концерт з циклу «100 років незалежності» відбудеться 18 березня. Медіа-патроном концертів є Польське радіо.