У Польщі заблокували сторінку "Ісламської держави"
http://external.polskieradio.pl/files/e2bad6b9-535c-47df-88e1-ee22a07219b9.file

У Польщі заблокували сторінку “Ісламської держави”

Справою зайнявся антитерористичний центр Агентства внутрішньої безпеки. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Агентство внутрішньої безпеки заблокувало інтернет-сторінку, на якій було виявлено пропагандистські матеріали так званої Ісламської держави. Сторінку було зареєстровано на польському домені.

Речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин повідомив, що справою зайнявся антитерористичний центр Агентства внутрішньої безпеки. За висновком установи, це була небезпечна діяльність, що загрожувала безпеці і була пов’язана з джихадистами. Станіслав Жарин підкреслив, що у зв’язку з попередньою діяльністю так званої Ісламської держави, Агентство внутрішньої безпеки очікує виникнення подібних інтернет-сторінок.

Станіслав Жарин додав, що польські спецслужби усвідомлюють, що Польща належить до тієї частин світу, якій загрожує тероризм, у тому числі відповідна пропагандистська діяльність.

Раніше ми повідомляли про те, що у веб-мережі з’явилися повідомлення про офіційне радіо «Ісламської держави» на польському доменному імені. Інтернет-сторінку створено 10 лютого 2018 року.