У Президентському палаці відбулася новорічна зустріч з представниками меншин
https://cdn5.img.ria.ru/images/106631/02/1066310270.jpg

У Президентському палаці відбулася новорічна зустріч з представниками меншин

Президент Анджей Дуда зустрівся з представниками національних, етнічних та релігійних меншин, які проживають у Польщі. У понеділок 15 січня в Президентському палаці у Варшаві відбулась новорічна зустріч польського очільника з представниками національних, етнічних та релігійних меншин, які проживають у Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що особи, які походять з меншин, були дуже відданими Польщі, незалежність держави була для них дуже важливою. Вони боролися від імені Польщі і 1920 року, і під час Другої світової війни. «На цих цвинтярях є могили і з латинським, і з православним хрестом, і з півмісяцем, і з зіркою Давида. Ці солдати лежать поруч, в одній землі, так як боролися, пліч-о-пліч. Це великий символ спільноти Речі Посполитої, якою ми є понад усіма різницями. Можна спитати, чому вони це робили? Вони також хотіли, щоб це була їхня Річ Посполита, в якій вони могли жити, розвиватися», – сказав глава Польщі.

Президент Анджей Дуда додав, що 100-річчя повернення незалежності Польщі, яке відзначається цього року, це нагода згадувати героїв, які за неї боролися, «незалежно від того, якою мовою вони користвувалися і яку віру визнавали».