Угорські та британські винищувачі вже вдруге за добу перехопили літаки РФ
ukrinform.ua

Угорські та британські винищувачі вже вдруге за добу перехопили літаки РФ

Угорські винищувачі Gripen, які розташовані на литовському аеродромі Шяуляй, 14 травня вдруге за добу піднялися за тривогою у небо над Балтикою. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ZiK.

Угорські винищувачі Gripen, які розташовані на литовському аеродромі Шяуляй, 14 травня вдруге за добу піднялися за тривогою у небо над Балтикою. Про це, як передає Європейська правда, пише видання 24.hu.

«На перехоплення російських військових літаків Іл-22 та Су-27 вилетіли також британські літаки Eurofighter Typhoon з естонської бази Амарі», йдеться у повідомленні.

Літаки РФ здійснювали польотні маневри у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем та не вели жодного радіозв’язку із авіадиспетчерськими службами країн Балтії.

Угорські та британські винищувачі, що патрулюють цей повітряний сектор на висоті 8600 метрів, здійснили маневр перехоплення російських військових літаків, повернувшись на аеродроми свого базування у Литві та Естонії.

13 травня пілоти Військово-повітряних сил Угорщини перехопили російський літак Ан-26, який без дозволу перебував у повітряному просторі країн Балтії.

Додамо, за даними Міноборони Угорщини, вдень 13 травня по тривозі з Об’єднаного протиповітряного центру НАТО, що базується в Німеччині, у небо Балтії піднялися кілька винищувачів військово-повітряних сил Угорщини. Відповідно до міжнародних норм, угорські пілоти зі складу Повітряної поліції Балтії ідентифікували і перехопили російський літак Ан-26, який без дозволу знаходився у повітряному просторі країн Балтії.