Усі візові центри Польщі в Росії призупинять свою діяльність з 27 березня 2018р.
http://external.polskieradio.pl/files/4c5799f1-9395-4534-9763-c1cd4a21163a.file

Усі візові центри Польщі в Росії призупинять свою діяльність з 27 березня 2018р.

Візу до Польщі можна буде отримати лише в консульському відділі Посольства Польщі у Москві. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Офіційно, приводом припинення функціонування візових центрів є технічні питання. Заявки про візу до Польщі можна буде подавати лише у консульському відділі Посольства Польщі у Москві. Про це повідомив у середу польський портал onet.pl.

«Це рішення не пов’язане з політикою – сказала агентству Інтерфакс Іріна Тюріна, речниця Російського союзу туріндустрії. За її словами, польська влада повідомила, що призупинення роботи візових центрів спричинене технічними проблемами, а їхня діяльність буде відновлена, коли набуде чинності нова угода з VFS Global.

Повідомлення про призупинення праці візових центрів опубліковано також на сайті VSF Global. Візовий центр в Іркутську припинив роботу 20 березня, а в Москві прийматиме заявки на візу до 23 березня.

Компанія VFS Global, як читаємо на їхньому сайті, це світовий фахівець з аутсорсингу і технологічних послуг для дипломатичних місій та урядів по всьому світу.

Компанія є посередником між візовим заявником і посольством, консульством. VFS Global створена в 2001 році в Лондоні і входить в Kuoni Group зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія. Компанія співпрацює з 52 суверенними урядами у 128 країнах світу, та має 1486 візових центрів.