Відбулася чергова присяга солдатів Військ територіальної оборони
data:image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQA/

Відбулася чергова присяга солдатів Військ територіальної оборони

Вчора присягу склали солдати Першої підляської бригади територіальної оборони у Сім’ятичах на Підляшші. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У врочистій церемонії військової присяги в Сім’ятичах (Підляське воєводство) взяв участь очільник оборонного відомства Польщі Маріуш Блащак. Міністр звернув увагу, що сили територіальної оборони, разом з іншими видами збройних сил, впливають на оборонний потенціал країни.

Як зазначив міністр Маріуш Блащак, основним завданням територіальної оборони є стояти на сторожі безпеки Польщі та поляків. «Але з огляду на характер цього виду збройних сил, в якому ви служите, будете також підтримувати місцеві громади, братимете участь у ліквідації наслідків стихійного лиха. А отже, на щодень будете тісно співпрацювати з місцевою адміністрацією, з державною пожежною охороною, з добровольчими пожежними службами, з польською поліцією», – сказав міністр національної оборони Маріуш Блащак.

Міністр Маріуш Блащак подякував солдатам за їхнє рішення вступити до Військ територіальної оборони. Як він додав, Перша підляська бригада територіальної оборони за посередництвом свого патрона, бригадного генерала Владислава Лінярського – «Мсціслава», посилається на традицію Армії крайової.

Війська територіальної оборони тісно співпрацюватимуть з оперативними силами. Місією цього виду війська є захист і підтримка місцевих громад. До головних завдань у мирний час належить, зокрема, запобігання і поборення наслідків стихійного лиха.