З візитом до Польщі прибуде державний секретар США Рекс Тіллерсон
http://images.aif.ru/011/393/607aa98e24f6ff52890c70357a3f78b2.jpg

З візитом до Польщі прибуде державний секретар США Рекс Тіллерсон

Приїзд очільника дипломатії США стане підтвердженням значення Польщі в закордонній політиці Вашингтона. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Про те, що візит Рекса Тіллерсона буде підтвердженням значення Польщі в закордонній політиці Сполучених Штатів, сказав глава польського МЗС Яцек Чапутович.

Міністр Яцек Чапутович взяв участь у Нью-Йорку в засіданні Ради безпеки ООН. За його словами, державний секретар відвідає лише трьох найважливіших партнерів США в Європі – Велику Британію, Францію і Польщу. «Йдеться про затіснення відносин у сферах, які для нас є найважливішими, тобто в галузі безпеки та економіки», – сказав глава МЗС Яцек Чапутович. Міністр також додав, що протягом правління президента Дональда Трампа відбулася зміна американської закордонної політики стосовно Варшави, доказом на це був приїзд президента Дональда Трампа до Польщі минулого року.

Державний департамент США (Міністерство закордонних справ) повідомив, що під час візиту до Варшави, який наближається, Рекс Тіллерсон розмовлятиме не лише з міністром Яцеком Чапутовичем, але також із президентом Польщі Анджеєм Дудою та прем’єр-міністром Матеушем Моравєцьким.

При нагоді телеконференції Державного департаменту високопоставлений анонімний представник американського зовнішньополітичного відомства заявив, що він не бачить загрози демократії в Польщі. «Демократія там жива і мається добре. Залишімо полякам вирішення внутрішніх справ і вірмо, що реформи, які вводяться, узгоджені з конституцією і волею народу», – сказав дипломат.