"Газпром" заявив про термінове розірвання контрактів з "Нафтогазом"
http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/node_pic/public/naftogaz_gazprom.jpeg

“Газпром” заявив про термінове розірвання контрактів з “Нафтогазом”

Російський “Газпром” після поразки у Стокгольмському арбітражі оголосив про початок процедури розірвання контрактів з НАК “Нафтогаз”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на 24 канал.

Таку заяву зробив глава “Газпрому” Олексій Міллер, передає “Интерфакс“.”Газпром” змушений негайно почати процедуру розірвання контрактів з НАК “Нафтогаз України” на поставку і транзит газу в Стокгольмському арбітражі”, – повідомив Міллер.Читайте також: Росія приречена на поразки, – Портников

Глава “Газпрому” додав, що рішення Стокгольмського арбітражу за контрактами “Нафтогазу” і “Газпрому” порушило баланс інтересів сторін. Тож продовження дії контрактів з українським “Нафтогазом” економічно недоцільно і невигідно для російського “Газпрому”.Арбітри аргументували своє рішення різким погіршенням стану української економіки. Ми категорично проти того, щоб нашим коштом вирішувалися економічні проблеми України,

– додав він.Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав російського монополіста “Газпром” доплатити НАК “Нафтогаз України” 4,63 мільярда доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

У “Газпромі” заявили, що не згодні з рішенням арбітражу Стокгольма за позовом “Нафтогазу” за контрактом на транзит газу та “будуть захищати свої права всіма законними способами”.