ГОЛОВА МІНФІНУ РОЗРАХОВУЄ НА ВИКОНАННЯ УМОВ МВФ У I КВАРТАЛІ 2018 РОКУ
https://images.unian.net/photos/2017_07/1499328451-6746.jpg

ГОЛОВА МІНФІНУ РОЗРАХОВУЄ НА ВИКОНАННЯ УМОВ МВФ У I КВАРТАЛІ 2018 РОКУ

Україна потребує фінансування Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних фінансових організацій і може виконати умови для отримання чергового траншу кредиту МВФ у першому кварталі цього року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на 5.UA.

Моє завдання, як міністра фінансів, – продовжити успішну роботу з МВФ. Коли ми маємо програму з МВФ, то можемо отримати додаткове фінансування від Всесвітнього банку, ЄС. Ці гроші зараз важливі”, – заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в ексклюзивному інтерв’ю в ефірі “5 каналу”.

Коментуючи умови виділення чергового траншу МВФ за програмою розширеного фінансування EFF, Данилюк нагадав, що пенсійну реформу ухвалили ще минулого року, і висловив надію, що новий закон про приватизацію ухвалять вже 18 січня.

“Я сподіваюся, що в першому кварталі ми матимемо закон про Антикорупційний суд”, – додав голова Мінфіну.

І зауважив, що затягування з відновленням фінансування від МВФ є одним із чинників ослаблення гривні, хоча назвав наявний обсяг резервів у більш ніж $18 млрд комфортним рівнем.

Данилюк наголосив, що в разі відсутності кредитів МВФ Україні доведеться шукати альтернативні джерела фінансування, а “це не так уже й просто”.