Голова Верховної Ради України закликає «зупинити війну законів»
https://gdb.rferl.org/CED5EE31-E737-4153-B301-A25569D6D04E_w1080_h608.jpg

Голова Верховної Ради України закликає «зупинити війну законів»

Андрій Парубій виступив на засіданні ВРУ із заявою до Польщі, «великого партнера України». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликає «зупинити війну заяв, війну законів». Про це він сказав у вівторок на засіданні Українського Парламенту після голосування за Постанову Верховної Ради України у зв’язку з ухваленням Сеймом і Сенатом Республіки Польща змін до Закону про Інститут національної пам’яті, Комісію з розслідування злочинів проти Польщі та інших законодавчих актів, – повідомляє портал ВРУ.

Андрій Парубій підкреслив, що Польща є «великим партнером України». «Наші великі партнери, які допомагали Україні і на Майдані, і протягом останніх років під час АТО. У той час, коли Українські воїни захищають Україну і Польщу, ми хочемо знати, що поруч є надійні побратими, і що буде зупинена війна заяв і війна законів, а ми разом будуватимемо наше спільне майбутнє, в тому числі Балто-Чорноморську дугу і спільно протистоятимемо російському імперіалізму»,- сказав Голова Верховної Ради України.

Український політик висловив сподівання, що «Польська Сторона почує нас», і нам «не доведеться ухвалювати подібні рішення».

Нагадаємо, 6 лютого Верховна рада України закликала Польщу до відкритості та конструктивності у майбутньому розвитку двосторонніх відносин. За відповідний проект постанови про Заяву ВРУ у зв’язку з ухваленням Сеймом і Сенатом Польщі «антибандерівського закону» проголосували 242 депутати.