Кияни, долучайтеся до обговорення майбутнього нашої столиці!

Кияни, долучайтеся до обговорення майбутнього нашої столиці!

Закликаю всіх киян долучитися до обговорення майбутнього нашої столиці. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Народного депутата ВР України від політичної партії “Слуга Народу” Ірини Верещук.

На черговій сесії Верховної Ради розглядатиметься законопроєкт про столицю в другому читанні.

Я чекаю ваших думок, ваших пропозицій, ваших конкретних критичних зауважень. Мені важлива ваша думка, ваша позиція, ваш тверезий незаангажований погляд, бо нам всім потім жити за цим законом і виконувати його. А відтак ми несемо спільну відповідальність за те, яким буде цей закон і чи буде він взагалі.

Прошу під цим постом писати свої питання, свої ідеї, свої критичні зауваження або схвальні відгуки.

Обіцяю обговорити їх у фракції та кулуарах Парламенту. А потім ми разом з вами приймемо рішення. Ваша думка важлива! Долучайтеся!

Зустріч з представниками громадських організацій Києва

Провела чудову зустріч у Київському ботанічному саду з представниками громадських організацій. Молоді, амбітні, ініціативні люди, які краще за діючих чиновників з великих адміністративних кабінетів столиці розуміються на важливих для міста питаннях.Вважаю несправедливим те, що їх ідеї з року в рік залишаються проігнорованими місцевою владою. Існуючі напрацювання мають бути доведені до логічного завершення.З огляду на це мною була подана пропозиція про необхідність створення Еко-Ради, до якої увійдуть прості кияни, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста. Люди отримають змогу приймати участь у житті столиці та створювати місто своє мрії.Дякую кожному за підтримку! Разом ми зможемо повернути столицю киянам і зробити місто комфортним для життя!

Опубліковано Іриною Верещук Четвер, 27 серпня 2020 р.