Невеселий кінець героїчної Надії, або куди прямує Україна
http://external.polskieradio.pl/files/76bc55fc-6d91-4377-bfd3-3e798c2f1593.file

Невеселий кінець героїчної Надії, або куди прямує Україна

Історія Надії Савченко ілюструє кілька сумних речей – наголошує польський публіцист Пйотр Сквєцінський. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Публіцист Пйотр Сквєцінський поцікавився долею Надії Савченко, а точніше її політичною кар’єрою, яка закінчилася повною дискредитацією. Свої спостереження автор описує на порталі wpolityce.pl.

Після інформації про те, яким чином пані Савченко ввійшла до української політики, Сквєцінський наголошує, що дуже скоро проявилося її інше обличчя. Савченко не лише критикувала владу, але закликала до миру з сепаратистами, визнання анексії Криму, хвалила фільм «Волинь» (що полякам може подобатися, але у виконанні українського політика є справою дещо ризикованою). Нарешті ввійшла в дивні зв’язки з Володимиром Рубаном. Інакше кажучи, Надія Савченко зробила все можливе, щоб дискредитувати себе – зверає увагу публіцист. 22 березня парламент має прийняти рішення про зняття імунітету з Савченко.

І все це разом дуже добре ілюструє кілька сумних речей – наголошує Пйотр Сквєцінський. Перш за все, як часто герої війни не вкладаються в жодну іншу сферу діяльності. По-друге, і головне, в якому місці знаходиться Україна.

З одного боку має успіхи (наприклад, перемога з «Ґазпромом» в останній короткій газовій війні), а з іншого – як в інших вимірах, вона застрягає.
І невідомо, коли, і як, вийти з цієї трясовини.