Парубій розповів, коли Верховна Рада визначиться з датою інавгурації Зеленського

Парубій розповів, коли Верховна Рада визначиться з датою інавгурації Зеленського

Цього тижня Верховна Рада призначить дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Today.ua.

Цього тижня Верховна Рада призначить дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського. Про це сказав глава парламенту Андрій Парубій, при цьому не уточнивши, в який саме день відбудеться голосування.

“На цьому тижні ми повинні розглянути постанови про призначення інавгурації. Станом на сьогодні зареєстровано п’ять постанов, одна відкликана в суботу”, – сказав спікер українського парламенту на засіданні погоджувальної ради сьогодні, 13 травня.

Крім того, за його словами, завтра, 14 травня, Верховна Рада розгляне низку питань з блоку паливно-енергетичної політики, а також блок питань місцевого самоврядування та сфери освіти.

У четвер, 16 травня, спікер буде виносити на розгляд Верховної Ради блок питань щодо реформи українського парламенту і ратифікації міжнародних договорів.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували вже п’ять постанов про інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського. В одній із них пропонується провести урочисту церемонію на стадіоні НСК “Олімпійський”. Автором цієї постанови є народний депутат Верховної Ради від фракції БПП Олександр Сугоняко.

Володимир Зеленський, у свою чергу, наполягає на проведенні інавгурації 19 травня. За його словами, парламентарії в даний час “діють виключно в своїх інтересах, бояться розпуску Ради і затягують призначення дати інавгурації”.