Павло Клімкін: санкціями слід охопити також екс-канцлера Шредера
https://ghall.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/KMO_131786_00005_1_t218_112931.jpg

Павло Клімкін: санкціями слід охопити також екс-канцлера Шредера

Глава МЗС України заявив, що в умовах напруженості між Заходом та Росією слід ввести санкції проти колишнього канцлера Німеччини. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

В інтерв’ю німецькій газеті «Bild» міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив думку, що в умовах напруження між Заходом та Росією санкціями повинен бути охоплений також колишній канцлер Німеччини Ґергард Шредер.

«Важливо, щоб були санкції не лише проти членів російського уряду і проти російських державних підприємств, але й проти тих, хто за кордоном форсує проекти (Владіміра) Путіна», – сказав український міністр понеділковому виданню «Bild». «Ґергард Шредер – для Путіна найважливіший лобіст у світі. Тому треба було б дослідити, як міг би тут задіяти Європейський Союз», – сказав очільник МЗС України.

Німецька міністр оборони Урсула фонд дер Ляєн у своїй заяві виданню «Bild» визнала, в свою чергу, що до ймовірного призначення санкцій проти Шредера слід поставитися «дуже обережно».

За словами експерта Християнсько-демократичного союзу Німеччини в справах закордонної політики Ельмара Брока, є скандалом, що колишній канцлер представляє інтереси Путіна «і дивує, що досі це залишається без наслідків у публічних дебатах», – цитує «Bild».

Ґергард Шредер, який залишив посаду канцлера Німеччини 2005 року, активний у лобіюванні проекту Nord Stream 2. У вересні минулого року його обрали головою ради директорів російського нафтоконцерну Роснєфть. Разом з тим, він очолює комітет акціонерів компаній Nord Stream та Nord Stream 2.