Повернення кораблів з Росії: стали відомі пошкодження і список відсутнього майна

Повернення кораблів з Росії: стали відомі пошкодження і список відсутнього майна

Колишній військовий прокурор Анатолій Матіос опублікував документ з переліком пошкоджень і відсутнього майна на українських кораблях “Нікополь”, “Бердянськ” і буксирі “Яни Капу”, які були повернуті Росією. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на УНН.

Про це пише Анатолій Матіос у Facebook.

Як повідомив Матіос, 20 листопада військові прокурори оглядали та фіксували все, що зробила з українськими суднами Росія. За його словами, ця робота є дуже важливою для міжнародних інституцій.

Відповідно до документу, оприлюдненого Матіосом, на всіх кораблях є відсутніми:

зброя, боєзапаси у повному обсязі та документація, обладнання для радіозв’язку, зокрема станція космічного зв’язку, надувний човен з мотором, блоки апаратури розпізнавання, вогнегасники, ліхтарі, аварійний буй, акумуляторні, батареї, камбузна плита, унітаз.

На кораблях пошкоджено гідро-пневмоакумулятори стопора валолінії.

На катері “Бердянськ” пробито ходову рубку та гальюн, машинне відділення, пошкоджено лівий двигун, головний розподільчий щит електроенергії розібрано, розбито систему розпізнавання.

На буксирі “Яни Капу” всі прилади у ходовій рубці відкрито та побито, універсальну систему водяного захисту частково розібрано, є відсутніми кабель берегового живлення та інші кабелі, дизель-генератор, розетки та плафони, паливна арматура ГД №1 – частково відсутня, розібрано паливну систему, у машинному відділенні встановлено пластир із розсувним упором, фальшборт частково зруйновано, частина щогли – частково відсутня.

Нагадаємо, українські катери “Нікополь”, “Бердянськ” та “Яни Капу” повернулись з полону в анексованому Росією Криму.

Президент Володимир Зеленський пізно ввечері 20 листопада прилетів до Очакова Миколаївської області, щоб оглянути броньовані артилерійські катери “Нікополь” і “Бердянськ” та буксир “Яни Капу”, які повернула РФ.

ПОВЕРНЕННЯ ДО ДОМУРФ з політичним єзуітством, ніби внаслідок перемовин повернула, ( а для громадян РФ – у своїй…

Опубліковано Анатолієм Матіосом Середа, 20 листопада 2019 р.