У місті Херсон провели семінар на тему: «Академія політичного лідерства»

У місті Херсон провели семінар на тему: «Академія політичного лідерства»

21-22 грудня 2019 року в місті Херсон провели семінар на тему: «Академія політичного лідерства». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Голови Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва.

У семінарі взяло участь 18 учасників: представники ВПЛ з окупованого Криму, які проживають в Херсоні, Дніпрі, Львові, Києві, Мелітополі і т.д.

Проводив з учасниками семінару тренінги з лідерства. Провели аналіз політичних лідерів минулого і сьогодення, аналіз сучасного політичного керівництва України, розробили індивідуальний план лідерства. Переглянули відеоролики з виступом відомих світових політиків і їх аналіз.

За допомогою д.ю.н., професора Бориса Бабина, учасники семінару ознайомилися з трудовими, соціальними, освітніми правами і ефективними шляхами отримання правових і адміністративних послуг на материковій частині України.

«Я ніколи не замислювалася про те, що політичне лідерство потрібно планувати» – підмітила Анна Матусевич

«Будучи ВПЛ з Криму, нам необхідно володіти лідерськими навичками, щоб активно інтегруватися в територіальні громади України, де нам доводиться жити через окупацію Криму» – поділився В’ячеслав Ламброзо

Семінар був організований Міжнародним Республіканським інститутом за підтримки Кримськотатарського Ресурсного Центру.