В Україні набирає популярність флеш-моб # ГолосДонбасса

В Україні набирає популярність флеш-моб # ГолосДонбасса

В Україні набирає популярність флеш-моб #ГолосДонбасса, він полягає в зверненнях жителів Сходу України, які були змушені виїхати зі своїх міст, покинути свій будинок через російську агресію в 2014 році.

Всі звернення були записані російською мовою, до того ж учасники підкреслили, що вони вільно розмовляють російською мовою як в 2019, так і до 2014 року по всій території України. Це ще раз показує надуманість міфу – «притеснения русскоязычных граждан» яким Росія користується вже близько 30 років.

З формулюванням «защита русскоязычного населения» знайомі багато країн: Нагорний Карабах, Придністров’я, Осетія, Грузія, Чечня і, на жаль, Україна. Але потрібно чітко розуміти, що захист носіїв російської мови Росією розглядається виключно у вигляді силовий агресії, встановлення своїх бандитсько-теророристичних угруповань на чолі захоплених територій.

Дивлячись на процеси в Каталонії, Парижі та інших гарячих точках Європи, ви неодмінно побачите сліди російських інтернет-ботів. Російська медіа машина пропаганди в Інтернеті націлена на розпалювання ворожнечі між людьми яка призводить до ненависті і насильства !!! Ніяких загальних цілей з мітингувальниками вони не підтримують, мета російських ботоферм – хаос і безлад. Про російське втручання в соцмережах не раз заявляли спецслужби країн Євросоюзу. Звичайно, «найвпливовіша людина світу» В. Путін заперечує свою причетність до цих мерзенним злочинам, віджартовується і ухиляється від прямих відповідей.

Так само відбувається з українським Кримом і Донбасом. Загинуло більше 15000 чоловік. У відповідь ми чуємо: це все бойовики, шахтарі, Росія тут ні до чого, референдум начеб то організували місцеві жителі, #іхтамнет і т.д. Нахабна брехня влади РФ залишається безкарною. Україна зібрала достатньо доказів і надала їх в міжнародний суд в Гаазі.

Найсильнішим протиотрутою в цьому випадки є громадянські ініціативи, які нівелює брехня пропаганди РФ.

Ми всі знаємо, що українському Донбасу зараз дуже важко, кожен день в тих місцях помирає людина, кожна мати молиться що б це був не її син. І це сумно. Давайте допоможемо жителям Сходу України в їх прагненні залишитися в своїй країні і позбутися від російської орди.

Підтримаємо громадянську ініціативу українців, запишемо відеозвернення до Путіна і покажемо, що ми проти російської агресії.

Записуємо відео і додаємо:

#ГолосДонбасса; #Іхтамнет, #россійскаяагрессія
#Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s voice
#ГолосДонбасса #Іхтамнет #россійскаяагрессія #Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s_voice