Волкер: Поновлення переговорів з РФ можливе після виборів Президента України
Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Волкер: Поновлення переговорів з РФ можливе після виборів Президента України

Черговий раунд переговорів між спецпредставником США по Україні Куртом Волкером та помічником президента Росії Владиславом Сурковим або іншим представником влади РФ можливий після проведення президентських виборів в Україні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на  ZiK.

Черговий раунд переговорів між спецпредставником США по Україні Куртом Волкером та помічником президента Росії Владиславом Сурковим або іншим представником влади РФ можливий після проведення президентських виборів в Україні. Про це Волкер розповів у середу, після свого виступу на конференції «Підтримка вільного демократичного розвитку України» в Конгресі США.

«Ще немає», – відповів представник американського уряду на запитання кореспондента Укрінформу про те, чи є вже домовленість про наступну зустріч з представником з російського боку.

«Ми продовжуємо перебувати на зв’язку дипломатичними каналами, і я сподіваюсь, Росія буде готовою знову провести зустріч невдовзі після виборів (в Україні – ред.)», – зауважив Волкер.

Нагадаємо: спеціальний представник США в переговорах по Україні Волкер провів чотири зустрічі з помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Вони відбулися у серпні 2017 року в Мінську, в жовтні і листопаді 2017 року в Белграді, а також у січні 2018 року в Дубаї.

Після цього, впродовж минулого року планувалося провести чергову зустріч, однак російська сторона відмовилась від цієї можливості.

На останніх переговорах рік тому в Дубаї представники Вашингтону представили пропозиції щодо введення миротворців ООН на схід України. Москва мала відповісти на ці пропозиції, втім досі офіційно цього не зробила.

Наразі Росія продовжує блокувати будь-які ініціативи щодо посилення міжнародного моніторингу на окупованих територіях України.