Як презентувати власний винахід, знайти інвестора та створити макет проекту
https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/5a8/ad5/995/5a8ad599554ea429239150.jpg

Як презентувати власний винахід, знайти інвестора та створити макет проекту

Як презентувати власний винахід, знайти інвестора та створити макет проекту – на базі МАН відкрили бізнес-інкубатор для школярів UF Incubator. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Міністерство освіти та науки України.

Для школярів-винахідників на базі НЦ “Мала академія наук” (МАН) відкрили перший державний бізнес-інкубатор UF Incubator. Він зацікавить тих, хто має унікальну бізнес-ідею чи стартап, але не знає, як реалізувати задумане. Платформа працюватиме безкоштовно, але молоді винахідники мають попередньо пройти конкурсний відбір.

Програма триватиме від 3 до 10 тижнів – залежно від складності проекту. За цей час учні мають опанувати навички бізнес-планування та ведення переговорів з потенційним інвестором, навчитись презентувати власний винахід, а також засвоїти курс бізнес-англійської.

“Основне завдання UF Incubator – допомогти школярам-винахідникам реалізувати свої розробки і стартапи, розпочати власний бізнес. По-перше, це буде інтенсивна навчальна програма, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також будемо організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо”, – зазначив президент МАН Станіслав Довгий.

У лабораторії винахідники зможуть створювати макети і прототипи своїх проектів. Для цього учням надаватимуть необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора: машинобудування, електроніка і приладобудування, матеріалознавство та перспективні технології, екологія та ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, робототехніка та робототехнічні системи.

Наразі інкубатор відвідують 30 школярів, яких вже навчили створювати рекламні слогани та формувати бізнес-план.