ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ ЗБІРНОЇ В ХАРКОВІ. ПРИВІТАННЯ, ТРЕНУВАННЯ ТА ВІДЛІТ ДО ІСПАНІЇ
https://ffu.ua/photos/Finali-League-Champions/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-21-03-3-min.JPG

ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ ЗБІРНОЇ В ХАРКОВІ. ПРИВІТАННЯ, ТРЕНУВАННЯ ТА ВІДЛІТ ДО ІСПАНІЇ

Сьогоднішній день для національної збірної України розпочався доволі рано. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ffu.ua.

Уже о 8.30 на гравців та тренерів чекав сніданок, на якому всі вітали з народженням донечки Івана Ордеця. Іван прибув до розташування команди після знаменної для його родини події вночі: Андрій Шевченко дозволив захиснику побути з дружиною після появи на світ їхнього первістка.

Відтак Ордець разом із партнерами взяв участь у ранковому тренуванні, яке розпочалося о 10.30. Чудова робота персоналу стадіону «Металіст», директором якого є відомий свого часу футболіст Роман Пец, дала можливість тренуватися на практично ідеальному для таких погодних умов газоні. Сніг, якого за ніч випало сантиметрів 10, охайно лежав обабіч смарагдового поля. До того ж і погода сприяла: температура повітря під час заняття піднялася від шести до чотирьох градусів морозу, а з опадів були лише поодинокі «білі мухи».

Годинне тренування було досить інтенсивним. Наставники випробовували виконавців у різних тактичних поєднаннях та ігрових серіях. Футболісти займалися із задоволенням та настроєм: усе ж у порівнянні зі вчорашнім морозним вечором сьогодні в Харкові практично відлига.

Після повернення до готелю збірники пообідали та одразу ж вирушили до аеропорту. На 16.00 заплановано розпочати п’ятигодинний переліт до Малаги. Команда вирушить до Іспанії у складі 24-х гравців (Роман Яремчук сьогодні залишив табір збірної).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної команди