Збірна України ефектно перемогла Латвію на виїзді
http://i.fbu.kiev.ua/1/23210/u2.jpg

Збірна України ефектно перемогла Латвію на виїзді

Збірна України впевнено перемогла на виїзді Латвію в матчі першого етапу кваліфікації чемпіонату світу 2019 року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на fbu.ua.

Латвія – Україна – 68:82 (13:24, 17:16, 22:19, 16:23)

Латвія: Блумс 24+1пд,7пр; Мейєрис 17+6пд,1пр.

Україна: Кравцов 22+13пд+2пр; Джетер 20+5пр.

Статистика матчу

Хід матчу

Украінці виграли м’яч і Кравцов розібрався під кільцем суперника та відкрив рахунок. Латвійці у відповідь втратили м’яч уже біля нашого кільця. Гості другим темпом здолали спротив господарів та вивели на кидок Гладира, але той схибив з-за дуги.

Втім наші продовжували домінувати на швидкості. Швидка атака через Джетера завершилася пасом останнього вперед на Конєва, якому ніхто не заважав ефектно забити згори. Стартовий ривок за нами – 9:0. Латвійці взяли тайм-аут.

Згодом господарі все ж змогли результативно прорватися до нашого кільця, а потім ще й забити один зі своїх фірмових триочкових. Однак перехопити ініціативу українці латвійця не дозволили. Першу чверть наші виграли в 11 очок.

У другій 10-хвилинці латвійці спробували додати агресії. На певний час їм це дозволило скоротити різницю до семи очок. Більшого українці не дозволяли господарям. Коли в наших не виходило сходу завершити атаку, то вже після виграного підбирання на чужому щиті Кравцов протискав захист латвійців і завершав справу. Мішула під кінець чверті закинув важливий триочковий з кута, після того як господарі ефективно перехопили м’яч і реалізували стрімкий відрив. Втім Мішула не дав господарям піймати кураж.

Завершив першу половину той же Кравцов, вкотре розкидавши суперників під щитом. То ж після першої половини ми мали 10 очок переваги. Ключовими факторами стала перевага збірної України в реалізації двоочкових (77,78% – 27,78%) та підбираннях (23 – 17).

З поновленням боротьби латвійці спробували на швидкості розхитувати наш захист. Одна швидка атака з фінальним данком пройшла. Але потім Зайцев дальнім пострілом під кутом заспокоїв господарів. За рівної боротьби після половини третьої чверті ми були попереду на 10 очок. Нашим вкотре не вдалося втримати Блумса й той закинув уже 5-й триочковий з восьми. І знову важливу рівнозначну відповідь у нас зробив Мішула. Та господарі знову провели швидку результативну атаку. Після чого наш тренерський штаб слушно взяв тайм-аут. Все ж активніші латвійці до заключної чверті скоротили загальну різницю до 7-ми очок.

Латвійці на початку четвертої чверті стали більше помилятися в атаці. Натомість в захисті більше фолили. То ж штрафними українці повернули різницю до 11-ти очок за 6:40 до кінця ігрового часу. За чотири хвилини латвійці спробували завестися на вирішальний спурт. Та після першої вдалої атаки другу провалили, а у відповідь Джетер розстріляв кільце господарів з дуги. Поступово наші довели перевагу до 16-ти очок за 1:40 до кінця ігрового часу. У підсумку в латвійців не виявилося ні сил, ні емоцій на завершення боротьби. Глядачі завчасно стали залишати трибуни.

Збірна України перемогла на виїзді з перевагою в 14 очок.

Герої матчу

Капітан команди Кравцов зробив дабл-дабл, постійно завантажував захист господарів під їхнім щитов. Джетер повернувся з традиційними двома десятками очок. Мішула реалізував три дальніх кидки з шести. І всі забив у вкрай необхідний момент.

Наступні матчі

Наступний поєдинок збірна України грає 26 лютого в Києві проти Швеції. Латвійці того ж дня грають вдома проти Туреччини.