У Росії тривають президентські вибори
http://external.polskieradio.pl/files/c2f17f80-005b-42ed-af42-c63eff0c3769.file

У Росії тривають президентські вибори

Незалежні спостерігачі вказують на масові фальсифікації та порушення правил. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Росії тривають президентські вибори. За пост глави Російської Федерації бореться вісьмох кандидатів, зокрема, президент Владімір Путін.

Процес голосування контролюється місцевими та іноземними спостерігачами. Незалежні спостерігачі критикують його вказуючи на масові фальсифікації та порушення правил. У той час спостерігачі від країн колишнього СРСР іншої думки, вони стверджують, що не помітили ніяких порушень.

У центрі Москви поліція зупинила активістку опозиції Дарію Полюдову. Жінка гуляла по вулиці з плакатом з написом «Вибори – бойкот». Путін – злодій». Частина мешканців Москви вирішила не брати участі у виборах.

Незалежні організації, які стежать за ходом виборчого процесу сигналізують, що в деяких виборчих дільницях не працюють камери, роботодавці примушують працівників до участі у голосуванні та вимагають фотографії, що підтверджують їхню участь у виборах.

Центральна виборча комісія також отримує скарги у зв’язку з організацією так званих «виборчих каруселей», що полягають у повторному голосуванні тих чамих людей у різних дільницях.