Відеозаписи свідчать про шахрайства на виборах Путіна в Росії
http://external.polskieradio.pl/files/6100263c-21c5-49aa-abe3-b9257066a59b.file

Відеозаписи свідчать про шахрайства на виборах Путіна в Росії

niezalezna.pl: Попри присутність камер, у виборчих комісіях нахабно здійснювали примітивні шахрайства. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президентські вибори в Росії були фарсом – переможець був відомий ще поки в урну вкинули перший бюлетень. Попри те, у виборчих комісіях відбувалися примітивні шахрайства, здійсненню яких не заважала наявність камер. Путін, який керуватиме Росією протягом наступного президентського терміну, здобув 76,67 відсотка голосів, – повідомила ЦВК у понеділок 19 березня, після підрахунку 99,8 відсотка голосів.

Уже під час голосування незалежні оглядачі сигналізували, що при урнах відбувалися шахрайства. Спостерігачам, членам виборчих комісій та журналістам заважали в роботі. Виборців примушували брати участь у голосуванні і були порушені правила таємного голосування.

Також була інформація про те, що виборців привозили до виборчих дільниць, а також, що ці самі люди голосували багато разів. Окрім цього, до урн підкидали великі кількості виборчих бюлетенів.

Так само в ЗМІ не вдалося уникнути маніпуляції результатами виборів. Увечері з’явилося графічне зображення відсоткової підтримки кандидатів, з якого випливає, що загалом вони отримали… 122 відсотки голосів.