Тема нашого заходу: "Спортивна родина - гордість України"

Тема нашого заходу: “Спортивна родина – гордість України”

В плані класного керівника в кінці навчального 2019 року було заплановано провести КТС (колективно-творча справа), вирішила провести спортивний захід із своїм 8А класом.

Разом з класним керівником 8Б класу Наталия Бурдейна ми об’єднатись для плідної співпраці.

Тема нашого заходу: “Спортивна родина – гордість України”, де ми об‘єднали вчителів, батьків та учнів. Фестиваль проходив під гаслом “Один за всіх і всі за одного”.

Учні підготували вірші та виступи для представлення команд, батьки придумали та створили яскраві емблеми, а вчителі приклали якомога більше зусиль, щоб провести спортивне свято цікаво.

Після пройдених нелегких перешкод і виступів, ми всі отримали шквал емоцій, гарний настрій, а також поступила пропозиція від батьків організувати подібне свято навесні.

Тож, далі буде…👣!!!

Дякуємо вчителям, учням та їхнім батькам за співпрацю та зроблену разом гарну справу.

Ми всі молодці

23.12.2019.❄️В плані класного керівника в кінці навчального 2019 року було заплановано провести КТС (колективно-творча справа), вирішила провести спортивний захід із своїм 8А класом. Разом з класним керівником 8Б класу Наталия Бурдейна ми об'єднатись для плідної 🤝співпраці. Тема нашого заходу: "Спортивна 👨‍👩‍👧‍👦родина – гордість України🇺🇦", де ми об‘єднали вчителів👩‍🏫🏃‍♀️, батьків👫 та учнів👶👧👦. Фестиваль проходив під гаслом "Один за всіх і всі за одного".💥 Учні підготували вірші та виступи для представлення команд, батьки придумали та створили яскраві емблеми, а вчителі приклали якомога більше зусиль, щоб провести 💫спортивне свято цікаво. Після пройдених нелегких перешкод і виступів, ми всі отримали шквал емоцій, гарний настрій, а також поступила пропозиція від батьків організувати подібне свято навесні. Тож, далі буде…👣!!!Дякуємо вчителям, учням та їхнім батькам за співпрацю та зроблену разом гарну справу. Ми всі молодці👏

Опубліковано Галиною Березовською Рудою Понеділок, 23 грудня 2019 р.