Частка українських аграрних емігрантів у Польщі у 2017-му році знизилась до 17%
https://glavcom.ua/img/article/4271/22_main.jpg

Частка українських аграрних емігрантів у Польщі у 2017-му році знизилась до 17%

Переважна більшість заробітчан у Польщі тепер працює у сфері послуг. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

У 2017 році 17% українських емігрантів у Польщі працювали в сфері аграрно-промислового комплексу. Про це свідчать дані Національного банку Польщі, пише Latifundist.

Як зазначається, починаючи з 2013 року частка українських емігрантів в загальній структурі має тенденцію до зниження. Так, за період 2013-17 років питома вага українських емігрантів у Польщі, які працюють в сфері агро-промислового комплексу (АПК), знизилася з 60% до 17%. При цьому більшість нинішніх емігрантів (57%) працюють у сфері послуг.

Серед емігрантів найбільш поширене укладання цивільних контрактів, хоча трудові договори все частіше оформлюються у галузях, які характеризуються меншою тіньовою економікою, ніж сільське господарство або будівництво.

Нагадаємо, в лютому у Польщі набув чинності закон про спрощення працевлаштування іноземців. Також повідомляється, що українці зможуть їздити на сезонну роботу до Польщі за біометричними паспортами.