Глава МЗС Польщі розмовляв у Брюсселі, зокрема, про санкції проти Росії
http://external.polskieradio.pl/files/c5e401e4-0db7-4d46-824c-606408ac8ca2.file

Глава МЗС Польщі розмовляв у Брюсселі, зокрема, про санкції проти Росії

Питання санкцій порушено під час зустрічі міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича з очільницею дипломатії ЄС Федерікою Моґерінію. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Східна політика Європейського Союзу була однією з тем розмови глави польського зовнішньополітичного відомства Яцека Чапутовича з верховною представницею ЄС з питань закордонних справ Федерікою Моґеріні в четвер 8 лютого.

«Ми погодилися, що санкції проти Росії є необхідними, поки Росія не дотримується міжнародного права», – сказав глава МЗС Польщі. Міністр Яцек Чапутович додав, що розмова стосувалася також підтримки для України. Як він додав, Федеріка Моґеріні незабаром збирається з візитом до Києва. За словами польського міністра, «це дуже добре рішення». Обговорено також можливості співпраці в сфері Східного партнерства.

Крім цього, як повідомив очільник відомства закордонних справ Польщі, розмова стосувалася участі польських солдатів у завданнях «на південному фланзі», в Сирії, Афганістані, Іраку, Лівії, а також у Середземному морі. «Це зустрілося з розумінням, схваленням і подякою, позаяк ми показуємо, що Польща, щоб здобути солідарність у нашому регіоні в сфері запевнення безпеки, також проявляє солідарність стосовно цих регіонів, особливо обговорювалися проекти в Лівані, деякі наші ініціативи, що невдовзі будуть оголошені», – заявив міністр Яцек Чапутович.

Політики порушили також питання сіпвпраці на форумі Ради безпеки ООН, координації дій з іншими країнами ЄС та Європейською комісією.