Коли у жінки стався інсульт, роботодавець завіз її на автобусну зупинку
https://www.ednist.info/media/images/62399/raw/d5d9c18fc8793a061ecf54ffa9775317.jpg

Коли у жінки стався інсульт, роботодавець завіз її на автобусну зупинку

Після того, як у жінки стався інсульт, роботодавець завіз її на автобусну зупинку і подзвонив до поліції та повідомив інформацією про п’яну жінку, яка там лежить. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Оксана залишилася без допомоги» – сьогоднішнє видання «Gazeta Wyborcza» повідомляє про випадок української мігрантки. Оксана працювала у Великопольському воєводстві при пакуванні овочів. На початку січня жінці стало погано, згодом виявилося, що в неї був інсульт. Що в цій ситуації зробив роботодавець? «Замість того, щоб завезти жінку до лікарні, він привіз її на автобусну зупинку, поклав там на лавку і подзвонив на номер 112 з інформацією, що на зупинці лежить п’яна жінка», – читаємо. На місце приїхала поліція зі швидкою, роботодавець наказав Оксані не признаватися, що вони знайомі.

Жінка вижила, але її стан є важким і вимагає лікування та реабілітації. Тому Почесний консул України у Познані Вітольд Горовський оголосив акцію допомоги українці. Він теж поскаржився на роботодавця до поліції. «Як виявилося, Оксана працювала у цього роботодавця нелегально, а після всього, що з нею сталося, він навіть не запропонував допомоги». Як повідомляє газета, проти роботодавця відкрито слідство у справі ненадання допомоги і нараження жінки на втрату здоров’я.

За даними Вітольда Горовського, у Польщі працює близько 1,5 млн українців, у Великопольщі – 150 тисяч. Чимало мігрантів працює нелегально. Так, торік в одній з познанській фірми виявлено 250 українських працівників, котрі працювали без необхідних документів.