Маріуш Блащак вступив на посаду міністра національної оборони Польщі
https://rossaprimavera.ru/static/files/7037654d.jpg

Маріуш Блащак вступив на посаду міністра національної оборони Польщі

Новий міністр Національної оборони Маріуш Блащак подякував Антоні Мацєревичу за два роки праці. Блащак запевнив, що буде продовжувати його працю. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У вівторок, 9 січня, президент Польщі вручив Маріушу Блащаку (котрий досі був очільником Міністерства внутрішніх справ і адміністрації) теку міністра національної оборони.

Новий міністр у своєму виступі перед Польським військом сказав, що коли два роки тому він починав керувати Міністерством внутрішніх справ і адміністрації, його метою було повернути Польщі відчуття безпеки. Маріуш Блащак наголосив, що це велика честь та відповідальність – виконувати функцію міністра оборони. Новий очільник відомства додав, що таку саму мету – відновлення безпеки – поставив перед собою Антоні Мацєревич, коли два роки тому став міністром національної оборони.

«Підстава для почуття безпеки у Польському війську вже створена, – наголосив Маріуш Блащак. – Мета – та сама: йдеться про безпеку нашої батьківщини, щоб Польща могла захищатися від нападників, від тих, хто не бажає Польщі добра».

«Я прагну подякувати Антоні Мацєревичу за його зусилля, і запевнити, що ці дії будемо продовжувати».