Музей Аушвіц-Біркенау у минулому році прийняв понад 2 млн. осіб
https://img.tourister.ru/files/6/0/8/8/7/5/2/6088752.jpg

Музей Аушвіц-Біркенау у минулому році прийняв понад 2 млн. осіб

В тому році Музей Аушвіц-Біркенау на півдні Польщі прийняв рекордну кількість відвідувачів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У 2017 році Музей Аушвіц-Біркенау на півдні Польщі прийняв рекордне число відвідувачів – 2,1 млн осіб, серед яких переважну частину склали поляки, британці, американці, італійці, іспанці та німці. У 2016 році Місця пам’яті в Освєнцімі відвідало на 50 тис. людей менше.

Речник Музею Аушвіц-Біркенау Бартош Бартизель зазначив, що велика відвідуваність музейного комплексу, де колись був один з найбільших нацистських концентраційних таборів, вимагає серйозних зусиль з боку організаторів.

«За такої великої кількості відвідувачів слід не забувати про те, щоб знайомство з історією проходило гідним чином. Потрібно дбати про безпеку не тільки відвідувачів, але і об’єктів, а також всього історичного простору», – підкреслив він.

Серед відвідувачів музею 80% скористалися послугами провідника. В музеї працюють 300 гідів, екскурсії проводять 20 мовами.

Два роки тому на збільшення відвідуваності Музею Аушвіц-Біркенау вплинули Світові дні молоді, що проходили у Кракові.

Німці створили концтабір Аушвіц у 1940 році. До визволення нацисти вбили там понад мільйон людей, в основному євреїв, а також поляків, ромів та радянських воєнних полонених.