Польща і Великобританія підписали меморандум про протидію дезінформації Росії
http://external.polskieradio.pl/files/c7845ba3-e71f-46d4-bbfd-7f8acc1b84b9.file

Польща і Великобританія підписали меморандум про протидію дезінформації Росії

Меморандум має зміцнити співпрацю у боротьбі з російською дезінформацією у Східній Європі, зокрема в Білорусі та Україні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністри закордонних справ Польщі та Великобританії Яцек Чапутович та Боріс Джонсон підписали у п’ятницю, 16 березня, у Лондоні меморандум про співробітництво у боротьбі з російською дезінформацією у країнах Східної Європи, зокрема в Україні та Білорусі.

Новий документ має зміцнити попереднє співробітництво у цій сфері, зокрема завдяки розвитку постанов грудневого польсько-британського саміту у Варшаві, під час якого було підписано, зокрема, договір про оборонну політику, а також було вирішено надати фінансову підтримку мовленню телеканалу «Бєлсат» в Білорусі.

Нагадаємо, сьогодні під час спільної прес-конференції у Лондоні міністрів закордонних справ Польщі та Великобританії Яцек Чапутович сказав, що польська влада впевнена у причетності російської держави до отруєння екс-полковника ГРУ та співробітника британської розвідки Сєрґєя Скрипаля та його доньки.

У свою чергу, Боріс Джонсон звинуватив Путіна у замовленні нападу на колишнього російського шпигуна.